Emirdag Kültür ve Haber Portalı

Haberler

Mhp Adayını Belirledi

Uğur Serdar Kargın

Bir süre önce sosyal medya aracılığıyla Uğur Serdar Kargın'ın adaylık için Milliyetçi Hareket Partisi'ne başvurduğunu duyuran MHP Emirdağ İlçe Başkanı Ceylan Morca bugün adaylıkla ilgili yine sosyal paylaşım sitesinden bir duyuru daha yaptı.Yaptığı duyuruyla Uğur Serdar Kargın'ın MHP Emirdağ Belediye Başkan Adaylığının Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından onaylandığı açıklayan Morca şu satırlara yer verdi : "Emirdağ Belediye Başkan Adayımız Sayın Uğur Serdar Kargın'ın adaylığını Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli onayladı.Emirdağımıza hayırlı olsun Piribeyli Belediye Başkanımız Sayın Recep Çelik'in İl Genel Meclisi adaylığı da onaylandı.Hayırlı olsun" dedi.
Morca'nın sosyal medya aracılığıyla yaptığı bu açıklamayla Uğur Serdar Kargın'ın MHP'den Emirdağ Belediye Başkan Adaylığı da kesinleşmiş oldu.Bunun yanı sıra 
kapanan Aşağı Pribeyli Beleiye Başkanını da, MHP'nin İl Genel Meclisi 1. sıra adayı olarak Recep Çelik olarak açıklanmış oldu.
Morca, Kargın ve Çelik'in Bahçeli'yle görüşmek üzere dün Ankara'ya gittikleri ve Ankara'dan onay çıkmasının ardından açıklamaya bu şekilde yer verildi.

Emirdag.com.tr ® 2007

Top Desktop version